EP169NP-2R6
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.6UH 10.5A 1.32 MOHM
Φύλλα δεδομένων: EP169NP-2R6.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EP169NP-2R6
Αριθμός εξαρτήματος EP169NP-2R6 Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 2.6UH 10.5A 1.32 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 54287 pcs Φύλλο δεδομένων EP169NP-2R6.pdf
Τύπος - Ανοχή ±25%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.657" L x 0.657" W (16.70mm x 16.70mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 120°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 2.6µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.386" (9.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2.6µH Unshielded Inductor 10.5A 1.32 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 1.32 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 10.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EP169NP-3R5L
EP169NP-3R5L
Περιγραφή: FIXED IND 3.5UH 7.5A 1.32 MOHM
Σε απόθεμα: 57317 pcs
Κατεβάστε: EP169NP-3R5L.pdf
RFQ
EP16BEIGE
EP16BEIGE
Κατασκευαστές: B+B SmartWorx, Inc.
Περιγραφή: END PLATE ALL 16MM TB 100PC