EP169NP-1R7
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.7UH 13A 1.08 MOHM TH
Φύλλα δεδομένων: EP169NP-1R7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EP169NP-1R7
Αριθμός εξαρτήματος EP169NP-1R7 Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 1.7UH 13A 1.08 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 59312 pcs Φύλλο δεδομένων EP169NP-1R7.pdf
Τύπος - Ανοχή ±25%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.657" L x 0.657" W (16.70mm x 16.70mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά EP169
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 120°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 1.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.386" (9.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 1.7µH Unshielded Inductor 13A 1.08 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 1.08 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 13A