EP169NP-2R3L
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.3UH 8.5A 1.08 MOHM
Φύλλα δεδομένων: EP169NP-2R3L.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EP169NP-2R3L
Αριθμός εξαρτήματος EP169NP-2R3L Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 2.3UH 8.5A 1.08 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49423 pcs Φύλλο δεδομένων EP169NP-2R3L.pdf
Τύπος - Ανοχή ±25%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.657" L x 0.657" W (16.70mm x 16.70mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 120°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 2.3µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.386" (9.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 2.3µH Unshielded Inductor 8.5A 1.08 mOhm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 1.08 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 8.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
EP169NP-3R7
EP169NP-3R7
Περιγραφή: FIXED IND 3.7UH 8.5A 1.56 MOHM
Σε απόθεμα: 49103 pcs
Κατεβάστε: EP169NP-3R7.pdf
RFQ
EP1620
EP1620
Κατασκευαστές: Hammond Manufacturing
Περιγραφή: PANEL STEEL 14.2X18.2" WHT
Σε απόθεμα: 3105 pcs
Κατεβάστε: EP1620.pdf
RFQ
EP169NP-5R0L
EP169NP-5R0L
Περιγραφή: FIXED IND 5UH 5.5A 1.56 MOHM TH
Κατεβάστε: EP169NP-5R0L.pdf
EP169NP-3R5L
EP169NP-3R5L
Περιγραφή: FIXED IND 3.5UH 7.5A 1.32 MOHM