CDEP134NP-6R0MC-HT
Sumida CorporationSumida Corporation
CDEP134NP-6R0MC-HT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6UH 6.5A 18.4 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: CDEP134NP-6R0MC-HT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDEP134NP-6R0MC-HT Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 6UH 6.5A 18.4 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72465 pcs Φύλλο δεδομένων CDEP134NP-6R0MC-HT.pdf
Τύπος - Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά CDEP134
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Θερμοκρασία λειτουργίας - τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 6µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.193" (4.90mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 6µH Unshielded Inductor 6.5A 18.4 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 18.4 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 6.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 9.6A