CDEP134NP-8R0MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDEP134NP-8R0MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 8UH 6.5A 18.4 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: CDEP134NP-8R0MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDEP134NP-8R0MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 8UH 6.5A 18.4 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71602 pcs Φύλλο δεδομένων CDEP134NP-8R0MC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDEP134
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-2275-2
CDEP134NP-8R0MCTR
CDEP134NP-8R0MCTR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 8µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 8µH Shielded Wirewound Inductor 6.5A 18.4 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 18.4 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 6.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 7.2A