CDEP134NP-3R6MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDEP134NP-3R6MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 3.6UH 8A 10.8 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: CDEP134NP-3R6MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDEP134NP-3R6MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 3.6UH 8A 10.8 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67106 pcs Φύλλο δεδομένων CDEP134NP-3R6MC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDEP134
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα CDEP134NP-3R6MCTR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 3.6µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 3.6µH Shielded Wirewound Inductor 8A 10.8 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 10.8 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 8A Τρέχουσες - Κορεσμός 10.9A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CDEP134NP-6R0MC-H
CDEP134NP-6R0MC-H
Περιγραφή: FIXED IND 6UH 6.5A 18.4 MOHM SMD
Σε απόθεμα: 75617 pcs
Κατεβάστε: CDEP134NP-6R0MC-H.pdf
RFQ
CDEP134NP-4R8MC-H
CDEP134NP-4R8MC-H
Περιγραφή: FIXED IND 4.8UH 7A 16.3 MOHM SMD
Σε απόθεμα: 67038 pcs
Κατεβάστε: CDEP134NP-4R8MC-H.pdf
RFQ
CDEP134NP-3R6MC-H
CDEP134NP-3R6MC-H
Περιγραφή: FIXED IND 3.6UH 7.5A 12 MOHM SMD