CDEP134NP-4R8MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDEP134NP-4R8MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.8UH 7.5A 12 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: CDEP134NP-4R8MC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDEP134NP-4R8MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 4.8UH 7.5A 12 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 53306 pcs Φύλλο δεδομένων CDEP134NP-4R8MC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDEP134
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-1420-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 4.8µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 4.8µH Shielded Wirewound Inductor 7.5A 12 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 12 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A
Τρέχουσες - Κορεσμός 9.3A