CDEP134-4R8MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDEP134-4R8MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.8UH 7.5A 12 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: CDEP134-4R8MC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDEP134-4R8MC
Αριθμός εξαρτήματος CDEP134-4R8MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 4.8UH 7.5A 12 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5201 pcs Φύλλο δεδομένων CDEP134-4R8MC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDEP134
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-1008-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 4.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 4.8µH Shielded Wirewound Inductor 7.5A 12 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 12 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 7.5A Τρέχουσες - Κορεσμός 9.3A