CDEP134-6R4MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDEP134-6R4MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 6.4UH 7A 16.3 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: CDEP134-6R4MC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDEP134-6R4MC
Αριθμός εξαρτήματος CDEP134-6R4MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 6.4UH 7A 16.3 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5993 pcs Φύλλο δεδομένων CDEP134-6R4MC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDEP134
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-1009-2
CDEP1346R4MC
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 6.4µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 6.4µH Shielded Wirewound Inductor 7A 16.3 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 16.3 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 7A Τρέχουσες - Κορεσμός 8A