CDEP134-2R7MC-H
Sumida CorporationSumida Corporation
CDEP134-2R7MC-H Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 2.7UH 8A 10.8 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: CDEP134-2R7MC-H.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CDEP134-2R7MC-H Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 2.7UH 8A 10.8 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5388 pcs Φύλλο δεδομένων CDEP134-2R7MC-H.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDEP134
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-1012-1 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 2.7µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.7µH Shielded Wirewound Inductor 8A 10.8 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 10.8 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 8A Τρέχουσες - Κορεσμός 14.7A