CDEP134-1R6MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDEP134-1R6MC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Sumida Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 1.6UH 15A 3.7 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: CDEP134-1R6MC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CDEP134-1R6MC
Αριθμός εξαρτήματος CDEP134-1R6MC Κατασκευαστής Sumida Corporation
Περιγραφή FIXED IND 1.6UH 15A 3.7 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4878 pcs Φύλλο δεδομένων CDEP134-1R6MC.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.531" L x 0.531" W (13.50mm x 13.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά CDEP134
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 308-1005-2
CDEP1341R6MC
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 1.6µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.197" (5.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 1.6µH Shielded Wirewound Inductor 15A 3.7 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 3.7 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 15A Τρέχουσες - Κορεσμός 16A