DIP24-1A72-12D
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
DIP24-1A72-12D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Standex-Meder Electronics
Περιγραφή προϊόντος RELAY REED SPST 1A 24V
Φύλλα δεδομένων: DIP24-1A72-12D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DIP24-1A72-12D Κατασκευαστής Standex-Meder Electronics
Περιγραφή RELAY REED SPST 1A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35664 pcs Φύλλο δεδομένων DIP24-1A72-12D.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 16.8 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 3.6 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 200VAC, 200VDC - Max
Σειρά DIP Χρόνος αποδέσμευσης 0.1ms
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 3224100112
DIP241A7212D
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 0.5ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Diode Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 1A
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 24VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 2 kOhms πηνίο ισχύος 290 mW
πηνίο Τρέχουσα 12.0mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DIP1524-01D3
DIP1524-01D3
Κατασκευαστές: STMicroelectronics
Περιγραφή: RF DIPLX 1589.655MHZ/2.55GHZ BGA
Σε απόθεμα: 333799 pcs
Κατεβάστε: DIP1524-01D3.pdf
RFQ
DIP2415
DIP2415
Κατασκευαστές: Crydom
Περιγραφή: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 20-280V
Σε απόθεμα: 4174 pcs
Κατεβάστε: DIP2415.pdf
RFQ
DIP24-2A72-21L
DIP24-2A72-21L
Περιγραφή: RELAY REED DPST 1A 24V
Κατεβάστε: DIP24-2A72-21L.pdf
DIP24-1A72-12L
DIP24-1A72-12L
Κατεβάστε: DIP24-1A72-12L.pdf
DIP1215R
DIP1215R
Κατασκευαστές: Crydom
Περιγραφή: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 20-140V
Κατεβάστε: DIP1215R.pdf
DIP12-2A72-21L
DIP12-2A72-21L
Περιγραφή: RELAY REED DPST 1A 12V
Κατεβάστε: DIP12-2A72-21L.pdf
DIP24-1C90-51L
DIP24-1C90-51L
Περιγραφή: RELAY REED SPDT 500MA 24V
Κατεβάστε: DIP24-1C90-51L.pdf
DIP15-2A72-21L
DIP15-2A72-21L
Περιγραφή: RELAY REED DPST-NO 1A 15V
Κατεβάστε: DIP15-2A72-21L.pdf
DIP24-2A72-21D
DIP24-2A72-21D
Κατεβάστε: DIP24-2A72-21D.pdf
DIP24-1C90-51D
DIP24-1C90-51D
Κατεβάστε: DIP24-1C90-51D.pdf
Κατεβάστε: DIP1215.pdf
DIP12-2A72-21D
DIP12-2A72-21D
Κατεβάστε: DIP12-2A72-21D.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών