DIP24-2A72-21L
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
DIP24-2A72-21L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Standex-Meder Electronics
Περιγραφή προϊόντος RELAY REED DPST 1A 24V
Φύλλα δεδομένων: 1.DIP24-2A72-21L.pdf2.DIP24-2A72-21L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DIP24-2A72-21L Κατασκευαστής Standex-Meder Electronics
Περιγραφή RELAY REED DPST 1A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 22449 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DIP24-2A72-21L.pdf2.DIP24-2A72-21L.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 16.8 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 3.6 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 200VAC, 200VDC - Max
Σειρά DIP Χρόνος αποδέσμευσης 0.1ms
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 3224200021
DIP242A7221L
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 0.5ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 1A
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας DPST-NO (2 Form A)
πηνίο τάσης 24VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 2 kOhms πηνίο ισχύος 290 mW
πηνίο Τρέχουσα 12.0mA
Σχετικά προϊόντα
DIP2415
DIP2415
Κατασκευαστές: Crydom
Περιγραφή: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 20-280V
Σε απόθεμα: 4174 pcs
Περιγραφή: RELAY REED SPST 1A 24V
Σε απόθεμα: 33013 pcs
Κατεβάστε: DIP24-1A72-12L.pdf
RFQ
DIP1524-01D3
DIP1524-01D3
Κατεβάστε: DIP1524-01D3.pdf
DIP24-1C90-51D
DIP24-1C90-51D
Περιγραφή: RELAY REED SPDT 500MA 24V
Κατεβάστε: DIP24-1C90-51D.pdf
DIP314-001BLF
DIP314-001BLF
Κατασκευαστές: Amphenol FCI
Περιγραφή: CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
Κατεβάστε: DIP314-001BLF.pdf
DIP24-1A72-12D
DIP24-1A72-12D
Κατεβάστε: DIP24-1A72-12D.pdf
Περιγραφή: RF DIPLEXER 2.4415/5.375GHZ 4BGA
Κατεβάστε:
DIP2415R
DIP2415R
Κατασκευαστές: Crydom
Κατεβάστε: DIP2415R.pdf
DIP24-2A72-21D
DIP24-2A72-21D
Κατεβάστε: DIP24-2A72-21D.pdf
Κατασκευαστές: Amphenol FCI
Περιγραφή: CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
Κατεβάστε: DIP316-001BLF.pdf
Περιγραφή: CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
DIP24-1C90-51L
DIP24-1C90-51L
Κατεβάστε: DIP24-1C90-51L.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών