DIP24-1C90-51L
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
DIP24-1C90-51L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Standex-Meder Electronics
Περιγραφή προϊόντος RELAY REED SPDT 500MA 24V
Φύλλα δεδομένων: 1.DIP24-1C90-51L.pdf2.DIP24-1C90-51L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DIP24-1C90-51L Κατασκευαστής Standex-Meder Electronics
Περιγραφή RELAY REED SPDT 500MA 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 16738 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DIP24-1C90-51L.pdf2.DIP24-1C90-51L.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 16.8 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 3.6 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 175VAC, 175VDC - Max
Σειρά DIP Χρόνος αποδέσμευσης 1.5ms
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 3224001051
DIP241C9051L
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 0.7ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 500mA
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C)
πηνίο τάσης 24VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 2 kOhms πηνίο ισχύος 290 mW
πηνίο Τρέχουσα 12.0mA
Σχετικά προϊόντα
DIP24-1C90-51D
DIP24-1C90-51D
Σε απόθεμα: 17238 pcs
Κατεβάστε: DIP24-1C90-51D.pdf
DIP24-1A72-12L
Περιγραφή: RELAY REED SPST 1A 24V
Κατεβάστε: DIP24-1A72-12L.pdf
RFQ
DIP2415R
DIP2415R
Κατασκευαστές: Crydom
Περιγραφή: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 20-280V
Κατεβάστε: DIP2415R.pdf
DIP2450-01D3
DIP2450-01D3
Κατασκευαστές: STMicroelectronics
Περιγραφή: RF DIPLEXER 2.4415/5.375GHZ 4BGA
Κατεβάστε:
DIP24-2A72-21D
DIP24-2A72-21D
Περιγραφή: RELAY REED DPST 1A 24V
Κατεβάστε: DIP24-2A72-21D.pdf
DIP2415
DIP2415
Κατασκευαστές: Crydom
Κατεβάστε: DIP2415.pdf
DIP24-1A72-12D
DIP24-1A72-12D
Κατεβάστε: DIP24-1A72-12D.pdf
DIP24-2A72-21L
DIP24-2A72-21L
Κατεβάστε: DIP24-2A72-21L.pdf
Κατεβάστε: DIP1524-01D3.pdf
Περιγραφή: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 20-140V
Κατεβάστε: DIP1215R.pdf
DIP15-2A72-21L
DIP15-2A72-21L
Περιγραφή: RELAY REED DPST-NO 1A 15V
Κατεβάστε: DIP15-2A72-21L.pdf
DIP306-001BLF
DIP306-001BLF
Κατασκευαστές: Amphenol FCI
Περιγραφή: CONN IC DIP SOCKET 6POS GOLD
Κατεβάστε: DIP306-001BLF.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών