DIP12-2A72-21L
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
DIP12-2A72-21L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Standex-Meder Electronics
Περιγραφή προϊόντος RELAY REED DPST 1A 12V
Φύλλα δεδομένων: DIP12-2A72-21L.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DIP12-2A72-21L Κατασκευαστής Standex-Meder Electronics
Περιγραφή RELAY REED DPST 1A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20326 pcs Φύλλο δεδομένων DIP12-2A72-21L.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.8 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 200VAC, 200VDC - Max
Σειρά DIP Χρόνος αποδέσμευσης 0.1ms
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 3212200021
DIP122A7221L
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 0.5ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 1A
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας DPST-NO (2 Form A)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 500 Ohms πηνίο ισχύος 290 mW
πηνίο Τρέχουσα 24.0mA
Περιγραφή: RELAY REED SPDT 500MA 12V
Σε απόθεμα: 17831 pcs
Κατεβάστε: DIP12-1C90-51L.pdf
RFQ
DIP1215R
DIP1215R
Κατασκευαστές: Crydom
Περιγραφή: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 20-140V
Σε απόθεμα: 4250 pcs
Κατεβάστε: DIP1215R.pdf
RFQ
DIP12-1A72-12D
DIP12-1A72-12D
Περιγραφή: RELAY REED SPST 1A 12V
Κατεβάστε: DIP12-1A72-12D.pdf
DIP24-1A72-12D
DIP24-1A72-12D
Περιγραφή: RELAY REED SPST 1A 24V
Κατεβάστε: DIP24-1A72-12D.pdf
DIP15-2A72-21L
DIP15-2A72-21L
Περιγραφή: RELAY REED DPST-NO 1A 15V
Κατεβάστε: DIP15-2A72-21L.pdf
DIP050-628-160BLF
DIP050-628-160BLF
Κατασκευαστές: Amphenol FCI
Περιγραφή: CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
DIP12-2A72-21D
Κατεβάστε: DIP12-2A72-21D.pdf
DIP12-1A72-12L
DIP12-1A72-12L
Κατεβάστε: DIP12-1A72-12L.pdf
Κατασκευαστές: Crydom
Κατεβάστε: DIP1215.pdf
DIP24-1A72-12L
DIP24-1A72-12L
Κατεβάστε: DIP24-1A72-12L.pdf
DIP12-1C90-51D
DIP12-1C90-51D
Κατεβάστε: DIP12-1C90-51D.pdf
DIP1524-01D3
DIP1524-01D3
Κατασκευαστές: STMicroelectronics
Περιγραφή: RF DIPLX 1589.655MHZ/2.55GHZ BGA
Κατεβάστε: DIP1524-01D3.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών