DIP12-1A72-12D
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
DIP12-1A72-12D Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Standex-Meder Electronics
Περιγραφή προϊόντος RELAY REED SPST 1A 12V
Φύλλα δεδομένων: 1.DIP12-1A72-12D.pdf2.DIP12-1A72-12D.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DIP12-1A72-12D Κατασκευαστής Standex-Meder Electronics
Περιγραφή RELAY REED SPST 1A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 47063 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DIP12-1A72-12D.pdf2.DIP12-1A72-12D.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.8 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 200VAC, 200VDC - Max
Σειρά DIP Χρόνος αποδέσμευσης 0.1ms
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 3212100112
DIP121A7212D
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 0.5ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Diode Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 1A
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 1 kOhms πηνίο ισχύος 145 mW
πηνίο Τρέχουσα 12.0mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DIP05-1C90-51L
DIP05-1C90-51L
Περιγραφή: RELAY REED SPDT 250MA 5V
Σε απόθεμα: 18458 pcs
Κατεβάστε: DIP05-1C90-51L.pdf
RFQ
DIP12-1C90-51L
DIP12-1C90-51L
Περιγραφή: RELAY REED SPDT 500MA 12V
Κατεβάστε: DIP12-1C90-51L.pdf
RFQ
DIP050-628-157BLF
DIP050-628-157BLF
Κατασκευαστές: Amphenol FCI
Περιγραφή: CONN IC DIP SOCKET 28POS TIN
Κατεβάστε: DIP050-628-157BLF.pdf
DIP1215
DIP1215
Κατασκευαστές: Crydom
Περιγραφή: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 20-140V
Κατεβάστε: DIP1215.pdf
DIP05-1C90-51F
DIP05-1C90-51F
Κατεβάστε: DIP05-1C90-51F.pdf
DIP12-1A72-12L
DIP12-1A72-12L
Κατεβάστε: DIP12-1A72-12L.pdf
DIP05-2A72-21D
DIP05-2A72-21D
Περιγραφή: RELAY REED DPST 1A 5V
Κατεβάστε: DIP05-2A72-21D.pdf
DIP12-2A72-21D
DIP12-2A72-21D
Περιγραφή: RELAY REED DPST 1A 12V
Κατεβάστε: DIP12-2A72-21D.pdf
DIP05-2A72-21L
DIP05-2A72-21L
Κατεβάστε: DIP05-2A72-21L.pdf
Κατασκευαστές: Amphenol FCI
Περιγραφή: CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
Κατεβάστε: DIP050-628-160BLF.pdf
DIP12-1C90-51D
DIP12-1C90-51D
Κατεβάστε: DIP12-1C90-51D.pdf
DIP12-2A72-21L
DIP12-2A72-21L
Κατεβάστε: DIP12-2A72-21L.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών