DIP12-1A72-12L
Standex-Meder ElectronicsStandex-Meder Electronics
DIP12-1A72-12L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Standex-Meder Electronics
Περιγραφή προϊόντος RELAY REED SPST 1A 12V
Φύλλα δεδομένων: 1.DIP12-1A72-12L.pdf2.DIP12-1A72-12L.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος DIP12-1A72-12L Κατασκευαστής Standex-Meder Electronics
Περιγραφή RELAY REED SPST 1A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48616 pcs Φύλλο δεδομένων 1.DIP12-1A72-12L.pdf2.DIP12-1A72-12L.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 8.4 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.8 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 200VAC, 200VDC - Max
Σειρά DIP Χρόνος αποδέσμευσης 0.1ms
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα 3212100012
DIP121A7212L
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C Λειτουργήστε Ώρα 0.5ms
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 1A
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας SPST-NO (1 Form A)
πηνίο τάσης 12VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 1 kOhms πηνίο ισχύος 145 mW
πηνίο Τρέχουσα 12.0mA
Σχετικά προϊόντα
DIP05-2A72-21D
DIP05-2A72-21D
Περιγραφή: RELAY REED DPST 1A 5V
Σε απόθεμα: 24381 pcs
Κατεβάστε: DIP05-2A72-21D.pdf
RFQ
DIP12-1A72-12D
DIP12-1A72-12D
Κατεβάστε: DIP12-1A72-12D.pdf
RFQ
DIP050-628-160BLF
DIP050-628-160BLF
Κατασκευαστές: Amphenol FCI
Περιγραφή: CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
Κατεβάστε: DIP050-628-160BLF.pdf
DIP05-1C90-51L
DIP05-1C90-51L
Περιγραφή: RELAY REED SPDT 250MA 5V
Κατεβάστε: DIP05-1C90-51L.pdf
Κατασκευαστές: Crydom
Περιγραφή: SSR RELAY SPST-NO 1.5A 20-140V
Κατεβάστε: DIP1215.pdf
Κατασκευαστές: Amphenol FCI
Περιγραφή: CONN IC DIP SOCKET 28POS TIN
Κατεβάστε: DIP050-628-157BLF.pdf
DIP1215R
DIP1215R
Κατασκευαστές: Crydom
Κατεβάστε: DIP1215R.pdf
DIP12-1C90-51D
DIP12-1C90-51D
Περιγραφή: RELAY REED SPDT 500MA 12V
Κατεβάστε: DIP12-1C90-51D.pdf
DIP12-2A72-21L
DIP12-2A72-21L
Περιγραφή: RELAY REED DPST 1A 12V
Κατεβάστε: DIP12-2A72-21L.pdf
DIP05-2A72-21L
DIP05-2A72-21L
Κατεβάστε: DIP05-2A72-21L.pdf
DIP12-1C90-51L
DIP12-1C90-51L
DIP12-2A72-21D
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών