QSS-025-01-F-D-GP
Επισκόπηση προϊόντος
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QSS-025-01-F-D-GP Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 10715 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά Q Strip® QSS Πίσσα 0.025" (0.64mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 50 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 5mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.143" (3.63mm)
Χαρακτηριστικά Ground Bus (Plane), Mating Guide Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold