QSS-025-01-F-D-EM2
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .635MM DOUBLE ROW HS SOCKET ASSE
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QSS-025-01-F-D-EM2 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 11190 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά Q Strip® QSS Πίσσα 0.025" (0.64mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 50 τοποθέτηση Τύπος Board Edge, Straddle Mount
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Χαρακτηριστικά Ground Bus (Plane) Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Board Edge, Straddle Mount Gold