QSS-025-01-F-D-EM2-LS2
Επισκόπηση προϊόντος
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QSS-025-01-F-D-EM2-LS2 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 14246 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά Q Strip® QSS Πίσσα 0.025" (0.64mm)
Συσκευασία Bulk Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 50 τοποθέτηση Τύπος Board Edge, Straddle Mount
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Χαρακτηριστικά Ground Bus (Plane) Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Board Edge, Straddle Mount Gold