QSS-025-01-F-D-A-LS2
Samtec, Inc.Samtec, Inc.
Samtec, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος .635MM DOUBLE ROW HS SOCKET ASSE
Φύλλα δεδομένων: 1.QSS-025-01-F-D-A-LS2.pdf2.QSS-025-01-F-D-A-LS2.pdf3.QSS-025-01-F-D-A-LS2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος QSS-025-01-F-D-A-LS2 Κατασκευαστής Samtec, Inc.
Σειρά Q Strip® QSS Πίσσα 0.025" (0.64mm)
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα QSS-025-01-F-D-A-LS2-ND
SAM11604
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 50
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.143" (3.63mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide, Ground Bus (Plane), Mounting Flange Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Connector Socket, Center Strip Contacts Surface Mount Gold