PBT-RP100SN1SE0UMA0Z
SICKSICK
SICK
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SICK
Περιγραφή προϊόντος SEN PRESS 0-100 PSI
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση αποθεμάτων 501 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 501 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PBT-RP100SN1SE0UMA0Z Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή SEN PRESS 0-100 PSI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 501 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 8 V ~ 35 V Στυλ λήξης Connector
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά -
Τύπος πίεσης Gauge Στυλ θύρας Threaded
Port Μέγεθος Female - 1/4" (6.35mm) NPT Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Metal
Τύπος εξόδου Analog Voltage Παραγωγή 0 V ~ 5 V
Αλλα ονόματα 6039260 Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 100°C
Πίεση λειτουργίας 100 PSI (689 kPa) Μέγιστη πίεση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Pressure Sensor 100 PSI (689 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 0 V ~ 5 V Cylinder, Metal Ακρίβεια ±1%