PBT-RP100SN1SS0V5C0Z
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SICK
Περιγραφή προϊόντος SEN PRESS 0-100PSI
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση αποθεμάτων 504 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 504 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PBT-RP100SN1SS0V5C0Z Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή SEN PRESS 0-100PSI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 504 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 8 V ~ 35 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Σειρά - Τύπος πίεσης Gauge
Στυλ θύρας Threaded Port Μέγεθος Female - 1/4" (6.35mm) NPT
Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Metal Τύπος εξόδου Analog Voltage
Παραγωγή 0 V ~ 10 V Αλλα ονόματα 6048103
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 80°C Πίεση λειτουργίας 100 PSI (689 kPa)
Μέγιστη πίεση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Pressure Sensor 100 PSI (689 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 0 V ~ 10 V Cylinder, Metal
Ακρίβεια ±1%