PBT-RP100SN1SS0A2A0Z
SICKSICK
SICK
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SICK
Περιγραφή προϊόντος SEN PRESS 0-100PSI
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση αποθεμάτων 497 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 497 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PBT-RP100SN1SS0A2A0Z Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή SEN PRESS 0-100PSI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 497 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 8 V ~ 35 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Σειρά - Τύπος πίεσης Gauge
Στυλ θύρας Threaded Port Μέγεθος Female - 1/4" (6.35mm) NPT
Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Metal Τύπος εξόδου Analog Current
Παραγωγή 4 mA ~ 20 mA Αλλα ονόματα 6047566
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 80°C Πίεση λειτουργίας 100 PSI (689 kPa)
Μέγιστη πίεση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή Pressure Sensor 100 PSI (689 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder, Metal
Ακρίβεια ±1%