PBT-RP050SG1SSNAMA0Z
SICKSICK
SICK
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: SICK
Περιγραφή προϊόντος SEN PRESS 0-50 PSI
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση αποθεμάτων 534 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 534 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PBT-RP050SG1SSNAMA0Z Κατασκευαστής SICK
Περιγραφή SEN PRESS 0-50 PSI Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 534 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 8 V ~ 35 V Στυλ λήξης Connector
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά -
Τύπος πίεσης Gauge Στυλ θύρας Threaded
Port Μέγεθος Female - 1/4" (6.35mm) NPT Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Metal
Τύπος εξόδου Analog Current Παραγωγή 4 mA ~ 20 mA
Αλλα ονόματα 6039268 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 80°C
Πίεση λειτουργίας 50 PSI (345 kPa) Μέγιστη πίεση -
Κατασκευαστής Standard Lead Time 3 Weeks Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Pressure Sensor 50 PSI (345 kPa) Gauge Female - 1/4" (6.35mm) NPT 4 mA ~ 20 mA Cylinder, Metal Ακρίβεια ±1%