EMAL-B-36-6#
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ALLIG CLIP PATCH CORD BLU MTO
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EMAL-B-36-6#
Αριθμός εξαρτήματος EMAL-B-36-6# Κατασκευαστής Pomona Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 11698 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 18 AWG Τάση - Ονομαστική 150VDC
Εύρος θερμοκρασίας 122°F (50°C) Σειρά AL-B
Αλλα ονόματα 3208657
EMAL-B-36-6
Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Λεπτομερής περιγραφή 36.0" (914.40mm) Alligator Clip, Insulated To Alligator Clip, Insulated Test Lead 150VDC 1 Lead, Blue
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Περιεχόμενα 1 Lead, Blue
Διαμόρφωση Alligator to Alligator καλώδιο Μήκος 36.0" (914.40mm)