EMAL-B-24-5#
Pomona ElectronicsPomona Electronics
Pomona Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ALLIG CLIP PATCH CORD GRN MTO
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
24 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EMAL-B-24-5#
Αριθμός εξαρτήματος EMAL-B-24-5# Κατασκευαστής Pomona Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 11374 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 18 AWG Τάση - Ονομαστική 150VDC
Εύρος θερμοκρασίας 122°F (50°C) Σειρά AL-B
Αλλα ονόματα 3391070
EMAL-B-24-5
Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Λεπτομερής περιγραφή 24.0" (609.60mm) Alligator Clip, Insulated To Alligator Clip, Insulated Test Lead 150VDC 1 Lead, Green
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Περιεχόμενα 1 Lead, Green
Διαμόρφωση Alligator to Alligator καλώδιο Μήκος 24.0" (609.60mm)