EMAL-B-24-9#
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ALLIG CLIP PATCH CORD WHT MTO
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EMAL-B-24-9#
Αριθμός εξαρτήματος EMAL-B-24-9# Κατασκευαστής Pomona Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 10641 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 18 AWG Τάση - Ονομαστική 150VDC
Εύρος θερμοκρασίας 122°F (50°C) Σειρά AL-B
Αλλα ονόματα 3391081
EMAL-B-24-9
Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Λεπτομερής περιγραφή 24.0" (609.60mm) Alligator Clip, Insulated To Alligator Clip, Insulated Test Lead 150VDC 1 Lead, White
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Περιεχόμενα 1 Lead, White
Διαμόρφωση Alligator to Alligator καλώδιο Μήκος 24.0" (609.60mm)