EMAL-B-36-3#
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ALLIG CLIP PATCH CORD ORG MTO
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EMAL-B-36-3#
Αριθμός εξαρτήματος EMAL-B-36-3# Κατασκευαστής Pomona Electronics
Διαθέσιμη ποσότητα 12368 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 18 AWG Τάση - Ονομαστική 150VDC
Εύρος θερμοκρασίας 122°F (50°C) Σειρά AL-B
Αλλα ονόματα 3208625
EMAL-B-36-3
Υλικό - Μόνωση Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Λεπτομερής περιγραφή 36.0" (914.40mm) Alligator Clip, Insulated To Alligator Clip, Insulated Test Lead 150VDC 1 Lead, Orange
τρέχουσα Αξιολόγηση 5A Περιεχόμενα 1 Lead, Orange
Διαμόρφωση Alligator to Alligator καλώδιο Μήκος 36.0" (914.40mm)