S200X225YAJ
PanduitPanduit
S200X225YAJ Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος LASER/INKJET SELF-LAM 16/SHEET
Φύλλα δεδομένων: S200X225YAJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S200X225YAJ
Αριθμός εξαρτήματος S200X225YAJ Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 265840 pcs Φύλλο δεδομένων S200X225YAJ.pdf
Σειρά - Συσκευασία 16 per Sheet; 63 Sheets per Pkg
Αλλα ονόματα 298-10092 Θερμοκρασία λειτουργίας -54°C ~ 107°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyester
ετικέτα Τύπος Self Laminating ετικέτα Μέγεθος 2.00" x 2.25" (50.8mm x 57.2mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Laser and Ink Jet Printers Λεπτομερής περιγραφή White Self Laminating Label 2.00" x 2.25" (50.8mm x 57.2mm)