S200X225FAL
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος LASER LABEL OLEFIN 2" 16/SHEET
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S200X225FAL
Αριθμός εξαρτήματος S200X225FAL Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή LASER LABEL OLEFIN 2" 16/SHEET Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 249792 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά - Συσκευασία 16 per Sheet; 63 Sheets per Pkg
Αλλα ονόματα 07498361667 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyolefin
ετικέτα Τύπος Self Laminating ετικέτα Μέγεθος 2.00" x 2.25" (50.8mm x 57.2mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Laser Printer Λεπτομερής περιγραφή White Self Laminating Label 2.00" x 2.25" (50.8mm x 57.2mm)