S200X150YAJ
PanduitPanduit
Panduit
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος LASER/INKJET SELF-LAM 24/SHEET
Φύλλα δεδομένων: 1.S200X150YAJ.pdf2.S200X150YAJ.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S200X150YAJ
Αριθμός εξαρτήματος S200X150YAJ Κατασκευαστής Panduit
Διαθέσιμη ποσότητα 182240 pcs Φύλλο δεδομένων 1.S200X150YAJ.pdf2.S200X150YAJ.pdf
Σειρά - Συσκευασία 24 per Sheet; 42 sheets per Pkg
Αλλα ονόματα 07498308852 Θερμοκρασία λειτουργίας -54°C ~ 107°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyester
ετικέτα Τύπος Self Laminating ετικέτα Μέγεθος 2.00" x 1.50" (50.8mm x 38.1mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Laser and Ink Jet Printers Λεπτομερής περιγραφή White Self Laminating Label 2.00" x 1.50" (50.8mm x 38.1mm)