S200X400FAL
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panduit
Περιγραφή προϊόντος LASER LABEL OLEFIN 2" 8/SHEET
Φύλλα δεδομένων: S200X400FAL.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του S200X400FAL
Αριθμός εξαρτήματος S200X400FAL Κατασκευαστής Panduit
Περιγραφή LASER LABEL OLEFIN 2" 8/SHEET Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 172562 pcs Φύλλο δεδομένων S200X400FAL.pdf
Σειρά - Συσκευασία 8 per Sheet; 125 Sheets per Pkg
Αλλα ονόματα 07498361672 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 80°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Υλικό Polyolefin
ετικέτα Τύπος Self Laminating ετικέτα Μέγεθος 2.00" x 4.00" (50.8mm x 101.6mm)
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα Laser Printer Λεπτομερής περιγραφή White Self Laminating Label 2.00" x 4.00" (50.8mm x 101.6mm)