EZJ-Z1V180JA
PanasonicPanasonic
EZJ-Z1V180JA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 18V 20A 0603
Φύλλα δεδομένων: EZJ-Z1V180JA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
8000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EZJ-Z1V180JA
Αριθμός εξαρτήματος EZJ-Z1V180JA Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 18V 20A 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1256936 pcs Φύλλο δεδομένων EZJ-Z1V180JA.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 18V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα EZJZ1V180JA
P13697TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 11V
Ενέργεια - Λεπτομερής περιγραφή 18V 20A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 20A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 180pF @ 1MHz