EZJ-Z0V80005
PanasonicPanasonic
EZJ-Z0V80005 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 80V 0402
Φύλλα δεδομένων: EZJ-Z0V80005.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EZJ-Z0V80005
Αριθμός εξαρτήματος EZJ-Z0V80005 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 80V 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5310 pcs Φύλλο δεδομένων EZJ-Z0V80005.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 80V Τάση βαρίστορ (λεπτά) 64V
Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 96V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα EZJZ0V80005
P12987TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 5V
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ενέργεια -
Λεπτομερής περιγραφή 80V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0402 (1005 Metric)