EZJ-Z1V171AA
PanasonicPanasonic
EZJ-Z1V171AA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 170V 0603
Φύλλα δεδομένων: EZJ-Z1V171AA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EZJ-Z1V171AA
Αριθμός εξαρτήματος EZJ-Z1V171AA Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 170V 0603 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 691344 pcs Φύλλο δεδομένων EZJ-Z1V171AA.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 170V Σειρά -
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric)
Αλλα ονόματα P12006CT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 18V
Ενέργεια - Λεπτομερής περιγραφή 170V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 2.1pF @ 1MHz