EZJ-Z0V80010
PanasonicPanasonic
EZJ-Z0V80010 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος VARISTOR 80V 0402
Φύλλα δεδομένων: EZJ-Z0V80010.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10000 pcs
30000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του EZJ-Z0V80010
Αριθμός εξαρτήματος EZJ-Z0V80010 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή VARISTOR 80V 0402 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1393568 pcs Φύλλο δεδομένων EZJ-Z0V80010.pdf
Τάση βαρίστορ (τύπος) 80V Σειρά -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 0402 (1005 Metric)
Αλλα ονόματα EZJZ0V80010
P12802TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 10V
Ενέργεια - Λεπτομερής περιγραφή 80V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0402 (1005 Metric)
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 0.8pF @ 1MHz