ECC-T3F270JG
PanasonicPanasonic
ECC-T3F270JG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 27PF 3KV SL/GP SMD
Φύλλα δεδομένων: ECC-T3F270JG.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECC-T3F270JG
Αριθμός εξαρτήματος ECC-T3F270JG Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 27PF 3KV SL/GP SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4537 pcs Φύλλο δεδομένων ECC-T3F270JG.pdf
Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.110" (2.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας SL/GP
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD Αλλα ονόματα ECCT3F270JG
PCC270JTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Voltage
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 27pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor SL/GP Nonstandard SMD
χωρητικότητα 27pF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ECC-T3F270JG2
ECC-T3F270JG2
Κατασκευαστές: Panasonic