ECC-T3F560JG
PanasonicPanasonic
ECC-T3F560JG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 56PF 3KV SL/GP SMD
Φύλλα δεδομένων: ECC-T3F560JG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECC-T3F560JG
Αριθμός εξαρτήματος ECC-T3F560JG Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 56PF 3KV SL/GP SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 72106 pcs Φύλλο δεδομένων ECC-T3F560JG.pdf
Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.110" (2.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας SL/GP
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm) Σειρά -