ECC-T3F180JG2
PanasonicPanasonic
ECC-T3F180JG2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 18PF 3KV SL/GP SMD
Φύλλα δεδομένων: ECC-T3F180JG2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECC-T3F180JG2
Αριθμός εξαρτήματος ECC-T3F180JG2 Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 18PF 3KV SL/GP SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4728 pcs Φύλλο δεδομένων ECC-T3F180JG2.pdf
Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.091" (2.30mm) Συντελεστής θερμοκρασίας SL/GP
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.224" L x 0.177" W (5.70mm x 4.50mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD Αλλα ονόματα PCC2371DKR
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Voltage
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 18pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor SL/GP Nonstandard SMD
χωρητικότητα 18pF εφαρμογές General Purpose