ECC-T3F220JG
PanasonicPanasonic
ECC-T3F220JG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Panasonic
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 22PF 3KV SL/GP SMD
Φύλλα δεδομένων: ECC-T3F220JG.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ECC-T3F220JG
Αριθμός εξαρτήματος ECC-T3F220JG Κατασκευαστής Panasonic
Περιγραφή CAP CER 22PF 3KV SL/GP SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4795 pcs Φύλλο δεδομένων ECC-T3F220JG.pdf
Τάση - Ονομαστική 3000V (3kV) Ανοχή ±5%
Πάχος (Max) 0.110" (2.80mm) Συντελεστής θερμοκρασίας SL/GP
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.280" L x 0.248" W (7.10mm x 6.30mm) Σειρά -
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard SMD Αλλα ονόματα ECCT3F220JG
PCC220JTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά High Voltage
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 22pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor SL/GP Nonstandard SMD
χωρητικότητα 22pF εφαρμογές General Purpose