BZX79-C43,143
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 43V 400MW ALF2
Φύλλα δεδομένων: BZX79-C43,143.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BZX79-C43,143
Αριθμός εξαρτήματος BZX79-C43,143 Κατασκευαστής Nexperia
Περιγραφή DIODE ZENER 43V 400MW ALF2 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3188768 pcs Φύλλο δεδομένων BZX79-C43,143.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 43V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή ALF2
Σειρά - Ισχύς - Max 400mW
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση DO-204AH, DO-35, Axial
Αλλα ονόματα 933117940143 Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 200°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 150 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 43V 400mW ±5% Through Hole ALF2
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 50nA @ 700mV Αριθμός μέρους βάσης BZX79C43
Σχετικά προϊόντα
BZX79-C43,113
BZX79-C43,113
Σε απόθεμα: 2121385 pcs
Κατεβάστε: BZX79-C43,113.pdf
RFQ
BZX79-C3V9,133
BZX79-C3V9,133
Περιγραφή: DIODE ZENER 3.9V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-C3V9,133.pdf
RFQ
BZX79-C47,133
BZX79-C47,133
Περιγραφή: DIODE ZENER 47V 400MW ALF2
Κατεβάστε: BZX79-C47,133.pdf
Κατεβάστε: BZX79-C47,113.pdf
BZX79-C4V3,133
BZX79-C4V3,133
Κατεβάστε: BZX79-C4V3,133.pdf