SPC5200CBV400R2
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SPC5200CBV400R2 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 2872 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 2.5V, 3.3V USB USB 1.1 (2)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 272-PBGA (27x27) Ταχύτητα 400MHz
Σειρά MPC52xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DDR, SDRAM
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 272-BBGA
Αλλα ονόματα 935309838518 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet 10/100 Mbps (1) Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή PowerPC e300 Microprocessor IC MPC52xx 1 Core, 32-Bit 400MHz 272-PBGA (27x27) core επεξεργαστή PowerPC e300