SPC5514EAMLQ66
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SPC5514EAMLQ66 Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή NXP 32-BIT MCU POWER ARCH CORE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5780 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.25 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 144-LQFP (20x20)
Ταχύτητα 66MHz Σειρά MPC55xx Qorivva
RAM Μέγεθος 32K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος FLASH
Μέγεθος μνήμης προγράμματος 512KB (512K x 8) Περιφερειακά DMA, POR, PWM, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 144-LQFP
Αλλα ονόματα 935324269557 Oscillator Τύπος Internal
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 111
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) EEPROM Μέγεθος -
Λεπτομερής περιγραφή e200z0, e200z1 MPC55xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit Dual-Core 66MHz 512KB (512K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) Μετατροπείς δεδομένων A/D 40x12b