SPC5121YVY400B
N/A
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MCU 32BIT ROMLESS 516TEPBGA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SPC5121YVY400B Κατασκευαστής N/A
Διαθέσιμη ποσότητα 1967 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 3.6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 516-TEPBGA (27x27)
Ταχύτητα 400MHz Σειρά MPC5121e
RAM Μέγεθος 128K x 8 Τύπος μνήμης προγράμματος ROMless
Μέγεθος μνήμης προγράμματος - Περιφερειακά DMA, WDT
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 516-BBGA Exposed Pad
Αλλα ονόματα 935312823557 Oscillator Τύπος External
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός εισόδων / εξόδων 147
EEPROM Μέγεθος - Λεπτομερής περιγραφή e300 MPC5121e Microcontroller IC 32-Bit 400MHz ROMless 516-TEPBGA (27x27)