SPC5200CBV400B
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος SPC5200CBV400B Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU MPC52XX 400MHZ 272BGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2942 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 2.5V, 3.3V USB USB 1.1 (2)
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 272-PBGA (27x27) Ταχύτητα 400MHz
Σειρά MPC52xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DDR, SDRAM
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 272-BBGA
Αλλα ονόματα 935316933557 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet 10/100 Mbps (1) Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή PowerPC G2_LE Microprocessor IC MPC52xx 1 Core, 32-Bit 400MHz 272-PBGA (27x27) core επεξεργαστή PowerPC G2_LE