MC68302CRC20C
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU M683XX 20MHZ 132PGA
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC68302CRC20C
Αριθμός εξαρτήματος MC68302CRC20C Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU M683XX 20MHZ 132PGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5633 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 5.0V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 132-PGA (34.5x34.5) Ταχύτητα 20MHz
Σειρά M683xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DRAM
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 132-BPGA Exposed Pad
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 8/16-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet -
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 20MHz 132-PGA (34.5x34.5)