MC68302EH20C
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU M683XX 20MHZ 132QFP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
36 pcs
108 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC68302EH20C
Αριθμός εξαρτήματος MC68302EH20C Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU M683XX 20MHZ 132QFP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2328 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 5.0V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 132-PQFP (24.13x24.13) Ταχύτητα 20MHz
Σειρά M683xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DRAM
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 132-BQFP Bumpered
Αλλα ονόματα 935309347557 Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 8/16-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet - Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 20MHz 132-PQFP (24.13x24.13) core επεξεργαστή M68000
Συν-επεξεργαστές / DSP Communications; RISC CPM Αριθμός μέρους βάσης MC68302
Πρόσθετες διεπαφές GCI, IDL, ISDN, NMSI, PCM, SCPI
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MC68302CRC20C
MC68302CRC20C
Περιγραφή: IC MPU M683XX 20MHZ 132PGA
Σε απόθεμα: 5633 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MC68302CRC16C
MC68302CRC16C
Περιγραφή: IC MPU M683XX 16MHZ 132PGA
Κατεβάστε:
RFQ
MC68302EH20CR2
MC68302EH20CR2