MC68302CFC16C
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU M683XX 16MHZ 132QFP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC68302CFC16C
Αριθμός εξαρτήματος MC68302CFC16C Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU M683XX 16MHZ 132QFP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5950 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 5.0V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 132-PQFP (24.13x24.13) Ταχύτητα 16MHz
Σειρά M683xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DRAM
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 132-BQFP Bumpered
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 8/16-Bit
Επιτάχυνση γραφικών No Ethernet -
Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής - Λεπτομερής περιγραφή M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 16MHz 132-PQFP (24.13x24.13)