MC68302CEH20C
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: N/A
Περιγραφή προϊόντος IC MPU M683XX 20MHZ 132QFP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
36 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC68302CEH20C
Αριθμός εξαρτήματος MC68302CEH20C Κατασκευαστής N/A
Περιγραφή IC MPU M683XX 20MHZ 132QFP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1555 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - I / O 5.0V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 132-PQFP (24.13x24.13) Ταχύτητα 20MHz
Σειρά M683xx Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DRAM
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 132-BQFP Bumpered
Αλλα ονόματα 935309352557 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 8/16-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet - Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή M68000 Microprocessor IC M683xx 1 Core, 8/16-Bit 20MHz 132-PQFP (24.13x24.13) core επεξεργαστή M68000